piątek, 15 lutego 2013

SLASH - relacja z koncertu w Katowicach, wywiad

Zapraszamy do obejrzenia pełnej, wyczerpującej relacji z koncertu jednego z najlepszych gitarzystów w historii muzyki rockowej. Slash odwiedził Polskę i zdecydował się zagrać w "Spodku" w Katowicach. Według nas to wybór znakomity. Zostaliśmy zaproszeni na ten koncert, a także konferencję prasową z artystą. Zarejestrowaliśmy dla Was także spore fragmenty samego koncertu. Spotkaliśmy się Wami na płycie spodka tuż przed sceną i na chwilę przed koncertem. Dwa pokolenia polaków opowiadały nam o swojej miłości do rock and rolla :) To wszystko i więcej w naszej relacji. Z prawdziwą przyjemnością Wam ją prezentujemy


Zobacz także naszą galerię z konferencji i koncertu oraz materiały z zaprzyjaźnionych serwisów telewizyjnych i prasowych. Kliknij TUTAJ lub w "czytaj więcej"
 
Tak było...
 gdy przybywa król gitary, access jest priorytetem


na konferencję przybyły wszystkie liczące się media. I my, jako najważniejsi :)


 było kamerzystów wielu....
  

on mówił, a wszyscy słuchali jak zahipnotyzowani...
 

a w tym czasie techniczni czynili ostatnie szlify na scenie by podczas koncertu wszystko było idealnieKonferencja była transmitowana na żywo w TVN24 a niedługo później Justyna Pochanke w głównycm wydaniu "Faktów" poinformowała wszystkich, że król gitary zawitał do Polski. Zwróćcie uwagę na zdjęcie po lewej. Tego dnia mikrofon i logo Harrold TV po raz pierwszy pojawiło się w Faktach TVN :)
Zdjęcia wykonał Przemek Kokot. Dziękujemy :) Jedna z naszych pięknych fotoreporterek, Aia, wmieszała się w tłum na tą jedną chwilę by ująć ten moment. Eksplozja confetti podczas "Paradise City". A wśród publiczności eksplozja radości :)
    
Dobrze w takich momentach być dziennikarzem, dobrze być fanem muzyki. I dobrze, że w końcu tacy muzycy jak Slash zaczęli odwiedzać taki kraj, jak ten.
    
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz