Ekipa Harrold TV


KRZYSZTOF PIEKARSKI
Dziennikarz z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem. Specjalista z dziedziny wydarzeń muzycznych i kulturalnych. Pasjonat muzyki, w szczególności rockowej i bluesowej a także dobrej kuchni. Harrold Tv to właśnie jego pomysł. Ideą było stworzenie internetowej telewizji w której wieloletnie doświadczenie zawodowe połączy się z dziennikarską i muzyczną pasją i da znakomite wyniki dla widzów. Wymagający, z wizją i wciąż nowymi pomysłami na oryginalny sposób rejestracji ciekawych wydarzeń i ich przestawienie. Nieugięty poszukiwacz wolności i swobody życiowej i niestrudzony hedonista w pełnym znaczeniu. Poszukiwany w wielu krajach Europy za nieprzyzwoicie wysoki poziom ambicji i brak zahamowań.
SEBASTIAN JAŁOWIECKI
Entuzjazm i konkretne zdolności - oto kilka z wielu zalet tego dżentelmena. Niezłe oko do świetnych ujęć i pomysłowych planów zdjęciowych - oto kolejne z nich.
Smakosz starego dobrego rocka i bluesa, baśniowych płynów oraz golonki. Gra na gitarze oraz czasami Harroldowi na nerwach. Na szczęście coraz rzadziej :)
Krąży legenda, według której sypia on pionowo zwieszony pod sufitem  niczym nietoperz, a jego umiejętności i talenty są nielegalne na obszarze większości krajów UE a także w kilku miastach Ameryki Łacińskiej.
Nikt jeszcze nie doszedł do tego, jaki jest naprawdę. Ale istnieją tajne ośrodki które pracują nad poznaniem odpowiedzi na to pytanie.
KONDZIUR
Najwyższego poziomu wtajemniczenia w arkana sztuki artysta grafik o niezaprzeczalnie pięknym głosie. Wszystkie loga, czołówki i inne elementy Harrold TV to właśnie jego dzieło. Jest tak dobrym fachowcem, że jego wizerunek został utajniony a jego dane zostały zapisane złotymi zgłoskami w tajnym archiwum. Źródła zbliżone do prawdziwych podają, że jest on pożądany przez obce siły bardziej niż szyfrant polskiego wywiadu Zielonka. Ogromne pokłady energii, jakie w nim drzemią i pozytywne nastawienie do świata ożywionego i nieożywionego sprawiają, że jest nie tylko świetnym współpracownikiem, ale także cennym niszczycielem złego nastroju. W Harrold TV pełni rolę zarówno grafika jak i (w wolnych chwilach) operatora jednej z naszych kamer.KASIA BĄCZKOWSKA
Artystka, malarka, kobieta. Jej urok i uroda otwierają przed naszymi dziennikarzami wszystkie drzwi i serca. Gdy nie maluje, towarzyszy naszym reporterom w charakterze operatora kamery. Do zakresu jej obowiązków należy również generowanie pozytywnych emocji. Figuruje w międzynarodowych dokumentach jako oficjalny ambasador krainy uśmiechu w Polsce. Poszukiwana przez Interpol za niebezpiecznie wysoki poziom atrakcyjności.PRZEMEK KOKOT
Stwierdzenie, że jest zwykłym fotografem należy do najwyższych poziomów nietaktu i braku znajomości tematu. Opinia, że to bardzo dobry fotograf ma w sobie tylko ziarno prawdy. Określenie go mianem artysty fotografa zbliża nas do faktów. Dopiero informacja o tym, że Przemek Kokot jest mistrzem profesjonalnego obiektywu jest zgodna z prawdą. Mimo to, według nas, to tylko karygodne niedopowiedzenie. Naszym zdaniem Przemek jest po prostu genialny, a zdjęcia jakie robi wtedy, gdy my kręcimy materiały zapierają dech. I dobrze, bo współpracujemy tylko z ludźmi na tym poziomie talentu.