Gwiazdy Harrolda

Gwiazdy Harrolda są naszymi wewnętrznymi oznaczeniami szczególnie udanych, ważnych, rewolucyjnych produktów, które w jakiś sposób wpływają na życie społeczne, łączą społeczność lokalną lub poprzez swoją innowacyjność przyczyniają się do rozwoju technologicznego lub cywilizacyjnego.

Poprzez nasze gwiazdowe oznaczenia piętnujemy także wyjątkowo nieudane produkty i usługi - wykonane celowo źle, stworzone z powodu głupoty, złośliwości lub pazerności.

Gwiazdy przyznawane przez Harrold TV a zwane Gwiazdami Harrolda są subiektywnymi ocenami wynikającymi z osobistych preferencji osób tworzących zespół redakcyjny Harrold TV. Oto ich oznaczenia i znaczenie


4 Gwiazdy - oznaczają, że produkt jest wysokiej klasy i pozwala na cieszenie się nim w sposób pełny. Tak oznaczony produkt jest dopracowany w szczegółach i stworzony z dbałością o smak i wygodę potencjalnego użytkownika.
Taki produkt może mieć wady, lecz nie wpływają one w sposób znaczący na jego praktyczne zastosowanie. Na pewno jest wart zainteresowania i przetestowania.


3 Gwiazdy - to oznaczenie zostaje nadane w chwili, gdy uznamy, że produkt, który testujemy spełnia większość wymagań wobec poprawnie stworzonego i przemyślanego technologicznie lub estetycznie produktu. Jednak jest w nim coś, co może być nieco uciążliwe, lub brakuje mu podstawowej "kropki nad i". Być może na jakimś etapie projektowania tego produktu, lub jego wykonania coś zawiodło, nie zawsze musi być to konkretna, dokładnie wskazana rzecz.
Ten produkt wciąż ma "to coś", lecz do 4 gwiazd brakuje mu jakiejś cechy

2 Gwiazdy - takie oznaczenie pojawia się, gdy nie byliśmy zgodni co do oceny. Części z nas się podobał, część z nas była mu niechętna. Oznacza to, że produkt jest niedopracowany, lub dopracowany tylko częściowo, być może zadowoli mało wymagających użytkowników, dla nich jest wystarczający.
Jego wadami może być wykończenie detalami lub ich brak, kiepski smak lub zapach lub niewygoda w codziennym użytkowaniu. Jednak poprzez przydzielenie produktowi 2 gwiazd należy rozumieć bardziej podkreślenie wad i niedoróbek, niż powód do chwały.

1 Gwiazda - tuż powyżej dna. Nie ma się czym chwalić. Właściwie nie należy się przyznawać do posiadania tego produktu, gdyż to głównie powód do wstydu i braku jakichkolwiek wymagań i ambicji konsumenckich.
Jedna gwiazda sugeruje, że przy dużej dozie dobrej woli ze strony producenta można zrobić z tym produktem coś, by nie był aż tak beznadziejny. Ma potencjał wzrostowy. Mały, symboliczny, lecz delikatnie wyczuwalny w którymś z jego elementów. Nie odrzuca od siebie chociaż niewielkiej części użytkowników.

Dno - nazwa mówi sama za siebie. To oznaczenie przyznajemy tylko tym usługom i produktom, które są najgorsze w swojej branży, celowo stworzone źle, wręcz złośliwie. Produktom, których wykonanie jest tragicznie kiepskie, cena wysoka a bezczelność producenta sięga zenitu. Oznaczenie "Dno" otrzymują produkty, których główną cechą jest całkowity brak przydatności, są niepraktyczne, oparte na absurdalnym pomyśle. To oznaczenie otrzymują także bezczelni i chamscy usługodawcy, właściciele firm, instytucji i spółek, których działalność opiera się głównie na kłamaniu i oszukiwaniu klientów. Trzeba się bardzo postarać, by zasłużyć na to oznaczenie

Do której kategorii oznaczeń certyfikatów zostanie zaklasyfikowany Twój produkt? Zachęcamy do przesyłania swoich typów wraz ze zdjęciami i dokładnym opisem na nasz adres:

redakcja@harrold.com.pl

wszystkie wiadomości dokładnie przeanalizujemy a najbardziej merytorycznymi zajmiemy się osobiście, by nadać im odpowiedni certyfikat.

Masz firmę i stworzyłeś według Ciebie ciekawy produkt lub wykonujesz ciekawe usługi?? Chcesz być oceniony u Harrolda? Pisz. Może się zainteresujemy. A może nie :)