Współpraca

Tym, którzy mają odwagę na współpracę z autorem, który nie będzie im przytakiwał w każdych okolicznościach, ma swoje zdanie, charakter, osobowość i zna swą wartość - proponuję profesjonalne usługi dziennikarskie. Mam 12-letnie doświadczenie w pracy reporterskiej zarówno w radio, tv, jak i w prasie.

Jestem skuteczny w zdobywaniu informacji, lecz nie interesuje mnie tworzenie sensacji z niczego i korzystanie z przywilejów czwartej władzy by niszczyć ludziom życie.

Specjalizuję się w tematyce muzycznej. Moja wiedza z tego zakresu jest duża, co pozwala na prowadzenie ciekawych wywiadów oraz programów tematycznych.

Z czasem zainteresowałem się również tematami społecznymi. Tym, jak znane osoby, lub nagłośnione wydarzenia wpływają na duże grupy społeczne i konsekwencjami, które z tego wynikają.

Dysponuję własnym sprzętem oraz wieloletnim doświadczeniem. Każdy materiał zatem jestem w stanie przygotować bez jakiegoś szczególnego wsparcia ze strony wydawcy.

Czy trafiliście już na kogoś lepszego? :)

 
Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?
Zazwyczaj nawet jeśli krytykujemy jakiś produkt czy potrawę (tak jak np Jeffs'a) to zazwyczaj nie mamy nic do samej firmy jako takiej. Ludzie tworzący Harrold TV to osoby pogodne i przyjacielsko nastawione do świata. Może i mamy bojową postawę ale staramy się żyć w zgodzie z ludźmi. Mamy swoje lata i znamy wartość dobrych relacji nie tylko na poziomie biznesowym, ale także czysto ludzkim.
Nam nikt nie zabrania niczego, co nie jest zabronione prawem, to my decydujemy co się u nas pojawi, kiedy i w jakiej formie. Dlatego zdecydowaliśmy się na publikowanie właśnie w sieci.

A TAK W OGÓLE....
.... to z chęcią poznamy też ludzi którzy robią w swoim życiu coś fajnego, ciekawego, interesującego lub szalonego. Jesteśmy zdania, że dobre pomysły warte są pokazywania i promowania, podobnie jak dobrzy i ciekawi ludzie którzy potrafią robić w swoim życiu coś wyjątkowego. Dzięki nim stajemy się bogatsi o jakąś wiedzę, a dzięki nam, bogatsi o nią stają się również nasi widzowie i czytelnicy.